KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

  NESA Endüstri Kimyasalları yağ sökücüler, pas sökücüler, kireç sökücüler, beton sökücüler, yüzey temizleyiciler, zemindeki yağ ve kir temizleyiciler, granürlü ve konsatre el temizleyiciler,klima serpantin temizleyiciler, sağım makineleri için sağım öncesi ve sağım sonrası dezenfektranlı temizleyiciler ve bunun gibi teknik ve genel temizlik kimyasallarını üretimi , satışı ve satış sonrası servis ve danışmanlık hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Nesa Kimya tarafından üretilen ve hizmet verilen bütün ürünlerimize üst tarafta bulunan ürünler bölümünden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

Kimya sekteründe 11 yıla yakın tecrübemizle sanayi  sektörüne  hizmet vererek güvenini kazanmış olan tecrubeli satış ekimizşe birlikte hizmetlerimize devam etmekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata ayağınıza getirerek çözüm ortağınız olmaktır.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

"Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin endustriyel kimyasallar ihtiyacını karşılamaktır. "Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle, en fazla satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır."

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Bu yeni vizyon, sirketimizin "Yeni Teknoloji", "Yenilikçi Ürünler", "Yaratıcı Çözümler"den oluşan üç anahtar gücünü kaldıraç olarak kullanarak, Nesa Kimyanın çalışanlarından oluşan çekirdek ağını yeni bir değere yükseltişini yansıtmaktadır. Bu çabalar yoluyla Nesa Kimya daha iyi bir dünyaya ve herkes için daha zengin bir deneyime katkıda bulunmayı ümit eder.

ADRES : MERMERCİLER SANAYİ SİTESİ 13. CADDE NO 17 BEYLİKDÜZÜ /İST

0553 852 56 48

0212 972 89 81

İŞBANK

NESLİHAN BULGURLULAR

TR90 0006 4000 0011 4850 0050 82